środa, 25 czerwca 2014

Classic - bombastic!

"With your cus cus perfume I love your sweet smell
You are the only young girl that can ring my bell

And I can take rejection so you tell me go to hell"


Pewne garderobowe sprawunki są obowiązkowe. Warto poświęcić trochę energii by znaleźć odpowiedni trencz, lub chociaż taki, który opłaca się kupić :) W TopSecret nie brakuje fajnych i tanich rzeczy, więc jeśli ktoś jest z Katowic, a nie chce płacić za przesyłkę możemy razem uzbierać koszyk (150PLN).


Kolejny temat, którego nie można zbagatelizować to ogólnie rzecz ujmując - czerwone dodatki.
...a to dlatego, że za każdym razem gdy mamy przy sobie coś czerwonego, od razu jesteśmy bardziej wyraziści. Może to być czerwony lakier na paznokciach, czerwona szminka na ustach, czerwone trampki, czerwona torebka (chociaż tu należy uważać na połączenia fiolet-czerwień ze względu na dziwne skojarzenia). Czerwony kolor w umiarze, zawsze prezentuje się bardzo korzystnie.

od razu buzia się cieszy :)
Tak więc dzisiejszy zestaw składa się z bardzo prostych elementów, które powinno się mieć w szafie! Czyli jeszcze raz w ramach podsumowania > KOSZULA <3 bo w niej zawsze wygląda się super :) Jeansy, które lubimy i które są wygodne. Czerwony dodatek oraz trencz, który nigdy nie wyjdzie z mody (trochę tak jak marynarskie paski, gdy tylko zrobi się trochę cieplej na wiosnę).// Koszula - Mango // spodnie - Pull&Bear // Trampki - Converse // trencz - TopSecret // zegarek - Thomas Hilfiger//